WITAMY SERDECZNIE W NASZYM SKLEPIE

Nasz sklep powstał z myślą o pasjonatach sportu i przygód. Znajdziesz w nim przede wszystkim profesjonalne akcesoria do kamer sportowych oraz akcesoria rowerowe, fotograficzne i do sportów fitness.
Elementem uzupełniającym są akcesoria do słuchawek bluetooth, aktualnie niezbędnych podczas bliższych i dalszych samochodowych podróży.

Zakupy w naszym sklepie to zgodność z 5 hasłami:


- jakość – jest ona naszym hasłem przewodnim. Dostrzec ją można zarówno w oferowanych przez nas produktach jak i w obsłudze Klienta. O jakości tej możesz przekonać się m.in. zapoznając się z naszymi komentarzami i ocenami w serwisie Allegro: tutaj i tutaj.

- bezpieczeństwo – zapewnione na wiele sposobów i na każdym etapie realizacji zamówienia:

szyfrowane połączenie SSL zapewni bezpieczeństwo Twoich danych (więcej o nim: tutaj)

sprawdzone systemy płatności zapewnią bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

sprawdzeni dostawcy zapewnią bezpieczeństwo Twojej przesyłki – w zależności od Twojego wyboru, przesyłkę dostarczy Ci jedna z najważniejszych firm na rynku przewoźników w Polsce: DHL, Poczta Polska lub InPost (więcej o nich: tutaj)

• dzięki temu, że jesteśmy legalnie działającą firmą zarejestrowaną w Polsce, korzystasz z pełnych praw konsumenckich, a w każdej przesyłce znajdziesz dowód zakupu


To Cię nie przekonuje? W naszym sklepie masz możliwości wyboru przesyłki za pobraniem – za towar zapłacisz dopiero wtedy, gdy go otrzymasz.

- sprawność działania – wysyłki robimy w dni robocze maksymalnie w ciągu 24h po zakupie, często nawet 2 razy dziennie! Towar mamy w ciągłej dostępności i wysyłamy go z naszego magazynu w Polsce

- wygoda dla Klienta – do wyboru Klientów dajemy aż 8 form wysyłki towaru oraz liczne formy płatności. Zakupy możesz dokonać również bez rejestracji!

- dostępność dla Klienta – masz pytania? Służymy pomocą!

Nasza firma specjalizuje się również w realizacji działań reklamowych. W przypadku zainteresowania szczegółami, prosimy o kontakt.

biuro@suneo.pl

tel. 531-292-618Tarcza PFR